Demontaż Anten
  SQ5W pisze:

   sq5ebm pisze:

   Idz do prawnika. Czym predzej. Po drodze odpisz,ze nie maja prawa tego zrobic i kazde naruszenie twojej wlasnosci bedzie zgloszone na policje jako kradziez. Napisz im,ze bez pomiarow z UKE moga cie pocalowac w dupe.

  Maciej, nie tak do końca.
  Po pierwsze nie jest właścicielem mieszkania, a tylko najemcą.
  Po drugie zgoda została wydana warunkowo i na konkretne anteny. Każde rozbudowanie systemu antenowego ponad to co jest zawarte w zgodzie jest już naruszeniem umowy.

  Ja na miejscu Kolegi poprosiłbym o konkretne nazwiska osób, które się skarżą bo stwierdzenie że mieszkańcy budynków 2,3,4 i 5 sprawia, że donosiciele są anonimowi i mogą pisać co chcą wiedząc, że nikt się nie dowie, że to oni. Tak samo anonimowo mogą napisać, że u Ciebie jest rozlewnia nielegalnego alkoholu albo porcjujesz kokę na detal. Tak dla zabawy. Albo tylko dlatego, że Cię nie lubią i chcą Ci narobić smrodu.Anonimowe donosy mogą być groźne.

  No ale jeżeli istnieje choć cień szansy na załatwienie sprawy ugodowo to lepiej nie fikać. Bo radio to tylko hobby, a z sąsiadami lepiej żyć w zgodzie.1. To, czy jest najemcą, czy właścicielem, niczego nie zmienia.
2. Rozbudowując system antenowy o dodatkowe anteny narusza warunki zgody, która może być z związku z tym cofnięta.
3. Listy nazwisk nikt mu nie przekaże - ochrona danych osobowych.


  PRZEJDŹ NA FORUM