PW-Sat2
    mgumiela pisze:

Osobiście bardzo bym chciał udostępnić takie dane, pojawiły się jednak przeszkody prawne, które są w trakcie rozwiązywania. Statystyki będą, ale muszę poprosić o cierpliwość.

Liczę na to (i zapewne nie tylko ja), że uda się Wam pokonać ów przeszkody. Co do statystyk, to zapewne te które mnie interesuję, nie będą Ciebawe dla Was.

mgumiela pisze:

Rozumiem, że po kliknięciu "Open" w tym okienku nie ma żadnej reakcji? Czy w katalogu `logs` tworzy się plik o nazwie `pw-sat2_gs_log_DATA_GODZINA.log`? Jeśli tak to jego zawartość będzie pomocna w zrozumieniu co się dzieje. Przydatne będą dalsze informacje: czy system operacyjny jest 64-bitowy?

Na Windowsie powinno wszystko działać, ze względu na dość dużą przewidywalność systemu (w porównaniu do mnogości dystrybucji Linuksa). Jeśli program się nie uruchamia na Windowsie 10 to zazwyczaj była to jakaś bardzo specyficzna sprawa, która wymaga właśnie tych danych o które poprosiłem.

Log jest pusty, tylko adres e-mail gdzie go wysłać.
W10 Home 1803 / 64 bit.

PS. Ja tez się domyślam w czym jest problem ,)

Edit: Przestałem już się domyślać. Oto wynik mojego testu (Napisałem prosty skrypt) okno się otworzyło, lecz program się nie wykonał poprawnie.