Losy SR9P
Przepraszam że znowu z pytaniami z gatunku „niewiedza” ale jakby któryś z kolegów był miły merytorycznie odpowiedzieć mając na względzie fakt iż posty nasze mogą być po latach czytane i analizowane pod kątem przydatnych informacji.

1. Jaki negatywny wpływ na sprzęt obsługujący SR9P ma działalność szkodników / wciskanie nośnej notorycznie / wzbudzanie przemieniła itp./?

2. Ponieważ wydaje mi się że problem szkodników jest problemem społecznym to czy my chcemy sami tego kogoś złapać czy pozostawić to stosownym służbom. ?
2a. Jeśli my to co dalej z nim zrobić ?
2b jeśli służbom to czy możemy zrobić coś aby zawęzić pole poszukiwań.?

3. Czy jest rozważane zlimitowanie dostępu do przemiennika z poziomu echolink?

4. Czy poza wyeliminowaniem podtrzymania nośnej można zrobić tak aby do wzbudzenia przemiennika potrzebna była nośna o np. Długości 1s?
Z pewnością wyeliminowanie podtrzymania nośnej działa zniechęcająco na cześć szkodników

Z góry przepraszam jeśli pytania komuś wydadzą się banalne.
Rozumiem iż obecne problemy techniczne to jedno a szkodniki to drugie , ale może się mylę i jest jakaś korelacja.

Marcin HF4ALL