Losy SR9P
SP8MRD - jak już wyciągasz cytat z bibli to proszę samemu się do niego stosować i nie oceniać „gregorego”. Jedyne co ci wolno to oceniać jego czyny. - to z pewnością powiedziałby Ci twój kolega od 40 lat.

Gregory099 - wybacz ale rzetelność wymaga dodać że dawnie to owszem klecha oznaczało to co napisałeś ale obecnie to nic innego jak pejoratywne określenie kapłana katolickiego.
Poniewaz jesteśmy w internecie a nie na falach radiowych to „etyka” tu nie ma zastosowania - dlatego nie będę się czepiał.

Widzę że temat przewodni poszedł na spacer ... a szkoda bo chciałbym wiedzieć czy można jakoś pomoc ( z racji odległości to jedynie „cegiełka”)
Może z uwagi np. Na uszkodzenie nadajnika warto pomyśleć aby coś grosza na fundusz remontowy uzbierać?
Może już takowy jest ? Dokładałem się do FM-linka do którego nie mam dostępu to i z przyjemnością dołożę się do tego projektu.
Jest tu ktoś kto ma informacje z pierwszej ręki odnośnie SR9P