Losy SR9P
    sp9tpl pisze:

Grzesiu. Ja i jeszcze ktoś chcieliśmy zabrać "opiekuna technicznego" na przemiennik celem naprawy. Zważywszy, że była to niedziela przed wigilią nie każdy ma na to czas. Swoją drogą czy chociaż podziękowałeś opiekunom za możliwość pracy przez ten przemiennik?
    Wiesz, że Tadeusz teraz nie bardzo może się nim zajmować - może to Ty zechcesz wziąć opiekę nad SR9P na swoje barki.
    Faktem jest: uszkodzony nadajnik. Grzesiu pojedź i napraw. Zapewniam Cię, nikt Ci za to nie będzie wdzięczny.

Dajcie znać kiedy będziecie chcieli jechać jak czas pozwoli , po nowym roku lub jeszcze 30grudnia - mam trochę wolnego przynajmniej teoretycznie, mogę wspomóc transportem 4-5osób plus jakiś sprzęt- kombi diesel to w miarę tanio wyjdzie