Boże Narodzenie 2018 r.
Ku refleksji...
    SP8ILF pisze:

    ......

    Ani myślę odgadywać, tylko, nauka Cię pocieszy , ile przypadków medycznych nauka nie wyjaśniła . Poczytaj ile i jakie wujek googl. tak napiszę, nauka jest nauką , ale jeśli uważasz że wszyscy wierzący sa niedouczeniu ciemni z poziomem iq na poziomie 20 to musisz zabrać profesury ,doktoraty, habilitacje i wszystkie tytułu naukowe wierzących , nie ważne w co- dla sq6ade nie napiszesz w punkt- ?. Dużo zdrowia ,na tym kończę , nikomu wierzacego wiary nie zohydzicie i próżne jest Wasze miotanie się, we własną d.. żaden sie ze wsciekłości nie ugryzie . Dlatego ponawiam apel SZANUJMY SIE WZAJEMNIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY ŻYCIE JEST KRÓTKIE PO CO UDOWADNIAĆ SOBIE KTO JEST MADRZEJSZY ?

    Ja nie musze to Ty poczytaj wszystkie posty . Tylko ciekawe czemu nic nie napisałes KTÓRE Z SIEDMIU PRZYKAŃ ci nie pasuje I DLACZEGO, czy Twoja filozofia tego nie ogarnia

    Czytaj ze zrozumieniem co ktoś pisze i pisz konkretnie a nie filozofuj jak nie umiesz pisac to jak w stopce wykrzyknikpytajnikNo ekstra wesoły Zapisuję te "złote myśli". Może jutro odniosę się do czegoś.


Mam nadzieję że masz dużo kefiru lub wody na ciężki jutrzejszy poranek.


  PRZEJDŹ NA FORUM