Boże Narodzenie 2018 r.
Ku refleksji...
[quote=SQ6ILB]
  SP8ILF pisze:

  Pomimo świątecznej atmosfery, byłoby grzechem nie podsumować bezsilności ludzi którzy chcą być recenzantami tego forum . Dla nieumiejących czytać cyt. HOME >,,, INNE >,,, BOŻE NARODZENIE 2018 Nie jest to temat techniczny lecz inny , weszliście na własną odpowiedzialność i chcecie ustawiać ludzi innych niż WY !!

Niestety, nie!!! (a co dam sobie trzy wykrzykniki) lol
Stwierdzamy fakty na podstawie nauki a nie wiary. Prawa fizyki, matematyka jest taka sama dla każdego bez znaczenia o religię.

Wiec Twoja matematyka, fizyka nie udowodniła że Chrystus był osobą fikcyjną a trochę inna mniej ścisła potwierdziła autentyczność Jego życia


  SP8ILF pisze:

  Co chcieliście tu znaleźć !!

To jest pytanie czy twierdzenie?

Chyba nawet umysłowo chory stwierdzi że jest to pytanie , ?odpowiesz


  SP8ILF pisze:

  Normalni ludzie , składają sobie normalne życzenia , to Wam przeszkadza ??

Nie, akurat to nie. Przeszkadza co innego, ale o tym później.
?
Więc napisz co, nawet później nie napisałeś

  SP8ILF pisze:

  Czy ktoś na tym forum zarzucił Wam że jesteście BEZBOŻNIKAMI ???

Oprócz kilku "bożników" nikt żadnej deklaracji nie podał, więc trudno kogoś posądzić o "bez".

Czy spytałem w mało czytelny sposób? powtórzę ,czy znajdziesz wpis gdzie ktoś z wierzących nasmiewał sie z Was "fanatyków " cyt. i pisał że jesteście nieukami bo nie trafia do Was nauka zwana historią archeologią ?


quote=SP8ILF]KTOŚ WAS WYŚMIEWAŁ TAK JAK WY Z WIERZĄCYCH ??[/quote]
Jeszcze jakbyś przytoczył te posty które to wyśmiewają wierzących, to sam to zgłoszę do moderatora.

Niestety, nie życzyłeś sobie przeczytać od pierwszej strony temat, więc ponawiam:
  sp8mrd pisze:  Już napisałem

  Polityczna poprawność, liberalizm, ateizm i inne tego typu poglądy, które niszczą człowieka i jak widzimy od wielu lat niszczą narody, Europę próbując narzucić swój styl życia i myślenia - są złem.

To chyba powinno wystarczyć dla średnio rozgarniętego.
No tak jak nie ma argumentów to dyskutant jest " małlo rozgarnięty"

  SP8ILF pisze:

  Czy NORMALNI ludzie nie czcza swoich rodziców . Jesteś za zabijaniem . Chcesz aby Twoja żona cię zdradzała . Chcesz kraść . Będzie Ci miło jak ktoś będzie szerzył nieprawdziwe plotki o Tobie. Będzie Ci przyjemnie jak ktoś będzie się ślinił i nie tylko ... na widok twojej żony . Czy na każdym kroku bez wzgledu na cenę ,zazdrościł tego co masz .

Co było na stole? Nie przejadłeś się chłopie czasami? O "lepsze" rzeczy nie pytam, bo podobno nie przystoi w takie dni.

No właśnie , ja sie nie przejadłem , ale udowodnij całemu forum że jestes w stanie odpowiedzieć rzeczowo na moje pytania , a nie jak glizda po deszczu wić sie do dziury , jakoś na te tematy nie masz opinii i nic nie piszesz


  SP8ILF pisze:

  Kto szabla wojuje ten od szabli ginie , dlatego chrześcijaństwo przetrwało 2000 lat i Wy tego nie zmienicie jesteście zbyt mali.

A kto to chce zmienić?

A kto chce wyplenić chrześcijaństwo z tego forum, z życia, komu przeszkadza, no chyba tym co chca kraść zabijac i tak dalej .

  SP8ILF pisze:

  A ile było wojen w imię pokoju ???

No właśnie ile, i czy te wojny miały cokolwiek wspólnego z religią?

Chyba pisano ? nie czytałeś / ile było wojen w imię Boga/

  SP8ILF pisze:

  Bozia dała wszystkim wolną wolę a dalej to "róbta co chceta " Bez sensu byłoby gdyby Bóg zapisałby Ci w genach że masz kochać tylko jego KLECZENIE I MODLITWY wtedy byłbyś niewolnikiem , a tak jesteś człowiekiem , co może pisać i robić co chce nawet może z innych się wyśmiewać .

I właśnie z tego prawa się korzysta. Choć jak da sie przeczytać dwa zdania wcześniej miałeś pogląd odmienny, że przytoczę:
  SP8ILF pisze:

  Dla nieumiejących czytać cyt. HOME >,,, INNE >,,, BOŻE NARODZENIE 2018 Nie jest to temat techniczny lecz inny , weszliście na własną odpowiedzialność....


  SP8ILF pisze:

  Nie tacy uczeni walczyli z wiarą i , nie dali, rady odeszli, a wiara dalej trwa .

Tylko ty widzisz tu walkę. Ale rozumiem, że tak jesteś wychowany, że jak ktoś przedstawia swoje zdanie i nie na podstawie wiary a nauki i praw fizyki to już znaczy, że walczy z tobą. Współczuję, naprawdę współczuję.

  SP8ILF pisze:

  Jak to w przysłowiu psy szczekają a karawana idzie dalej. Ale jak w kolejnym przysłowiu Jak śmierć koło d.. to wtedy do pokuty . Żyjcie w pokoju i dajcie żyć innym .

Ktoś tu komuś groził śmiercią?

Jesteś tak mało inteligentny czy Twoja zajadłość ograniczyła Twoje zmysły

  SP8ILF pisze:

  Żeby było jasne NIE JESTEM PRAKTYKUJĄCYM ale jakieś prawa muszą życiem kierować pan zielony

Więc jakie są te "jakieś"?

No właśnie te siedem które tak zajadle zwalczasz

Spróbuj obalić to:
"Obecnie nauka dostarcza lepszych i bardziej spójnych logicznie odpowiedzi, ale ludzie zawsze będą się trzymać religii, ponieważ daje ona pocieszenie, a oni nie ufają nauce ani jej nie rozumieją".

Nie jest to moje. Jak nie odgadniesz, to podam.

Ani myślę odgadywać, tylko, nauka Cię pocieszy , ile przypadków medycznych nauka nie wyjaśniła . Poczytaj ile i jakie wujek googl. tak napiszę, nauka jest nauką , ale jeśli uważasz że wszyscy wierzący sa niedouczeniu ciemni z poziomem iq na poziomie 20 to musisz zabrać profesury ,doktoraty, habilitacje i wszystkie tytułu naukowe wierzących , nie ważne w co- dla sq6ade nie napiszesz w punkt- ?. Dużo zdrowia ,na tym kończę , nikomu wierzacego wiary nie zohydzicie i próżne jest Wasze miotanie się, we własną d.. żaden sie ze wsciekłości nie ugryzie . Dlatego ponawiam apel SZANUJMY SIE WZAJEMNIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY ŻYCIE JEST KRÓTKIE PO CO UDOWADNIAĆ SOBIE KTO JEST MADRZEJSZY ?

Ja nie musze to Ty poczytaj wszystkie posty . Tylko ciekawe czemu nic nie napisałes KTÓRE Z SIEDMIU PRZYKAŃ ci nie pasuje I DLACZEGO, czy Twoja filozofia tego nie ogarnia

Czytaj ze zrozumieniem co ktoś pisze i pisz konkretnie a nie filozofuj jak nie umiesz pisac to jak w stopce wykrzyknikpytajnik


  PRZEJDŹ NA FORUM