Boże Narodzenie 2018 r.
Ku refleksji...
a ja Wam wszystkim pożyczę Zdrowia, moja historia wiary za którą dziękuję rodzicom wygląda tak, że sam dokonałem wyboru, bardzo przemyślanego wyboru i taki sam wybór daję swoim córkom, choć wiem że już zaczynają być prześladowane przez jak to nazywacie "chrześcijan - katolików". Więc pomiędzy opłatkiem, uszkiem, karpiem i litrem czystej (taki katolicki zwyczaj) popatrzcie na siebie i swoje uczynki, zróbcie "rachunek sumienia" jak to nazywacie i ...... oczekiwałbym od założyciela wątku krótkiego przepraszam za te słowa:

    sp8mrd pisze:


    ... ateizm i inne tego typu poglądy, które niszczą człowieka i jak widzimy od wielu lat niszczą narody, Europę próbując narzucić swój styl życia i myślenia - są złem.


bo dla mnie np złem jest czarna lista pedofili w kościele, a nie czyjeś poglądy ...... sam sobie kolega przeczy prosząc wcześniej o:

    sp8mrd pisze:


    Szanując Twoje zdanie proszę też o szacunek dla mojego, które jest inne......


to nie miejsce na popisy o historii i wyższości wiary, ale poszperajcie w starych księgach i poczytajcie ile krwi wylano szerząc chrześcijaństwo w Europie ......

Jeszcze raz najlepszego Wam wszystkim życzę, a w szczególności zdrowia .... Tobie Piotrze również zarówno dla Ciebie jak i Twojej całej rodziny.


  PRZEJDŹ NA FORUM