S11 a jakość anteny
Podstawy Dipol Dopasowanie SWR S11
    SP4SKN pisze:

    Kolego MAD , jeżeli chcesz błysnąć wiedzą to daj spokój mini drucikom... Napisz proszę jak działa dipol wesoły Podaj źródło swoich dywagacji ( takie bardziej poważne niż to forum)... Kolego MDA serdecznie dziękuję za powielenie adresów ( to nie jest obraźliwy wpis w mojej intencji). Forum w mojej ocenie powinno instruować takich nieuków jak ja... czekam zatem na wykład.Ja nie muszę błyskać wiedzą, po prostu chce Wam coś przekazać.

To nie są moje dywagacje, to jest moja wiedza zdobyta poprzez wykształcenie elektroniczne (technikum + studia), + pasja z zakresu teorii anten oraz teorii pól i fal elektromagnetycznych, która w tej chwili zahacza o naukę mechaniki kwantowej. To jest jednocześnie od kilkudziesięciu lat mój zawód + pasja + krótkofalarstwo (w przyszłym roku będzie 50lat na falach eteru).


Nie mam zamiaru niczego Ci udowadniać, ponieważ nie chcesz niczego się nauczyć - ponieważ obstajesz twardo przy swoich teoriach (tak mi to wygląda)

Wykład musi być interaktywny, przy tego rodzaju teoriach, nie wyobrażam sobie innego typu wykładu jak w realu przy tablicy (co czasem robię na wykładach z teorii anten i pól)

Włodek, SP5MAD.

P.S.
1. Forum nic nie POWINNO !
2. "czekam zatem na wykład" - wyraziłeś się tutaj niefortunnie, ponieważ takie twoje zdanie, wskazuje na pozycję roszczeniową.
  PRZEJDŹ NA FORUM