Ciężarówka blokowała karetkę jadącą z wątrobą do przeszczepu. "Co ci to idioto dało?"
Nie przepuścił karetki z sercem na A4.
  SP5WA pisze:

   SQ6ILB pisze:

   Kretyn z busa i tyle.
   ...
   Pytam tylko w kwestii technicznej: jaki był problem wyprzedzić tego pojeba z prawej strony i się nie spóźnić? Czy ważniejsze było wyprzedenie tego chu...ja z lewej strony, czy na czas dojechać z organem?


  Greg, daruj sobie powyższe wulgaryzmy w wykropkowanych skrótach. Swoje słuszne oburzenie wyraziłeś w pierwszym zdaniu. To wystarczy. Nie sprowadzaj poziomu komentarzy w tym wątku do możliwości intelektu " Kretyna z busa".
  Proszę zważ, że kierowca ambulansu bardzo rozsądnie oceniał sytuację na drodze. Nie próbował podjąć ryzyka wyprzedzania z prawej widząc przed sobą jadące inne pojazdy na obu pasach jezdni. Mając doświadczenie kierowania pojazdem uprzywilejowanym wie, że reakcje kierowców na sygnały świetlne i dźwiękowe ambulansu bywają bardzo różne.


Nic nie poradzę (a Ty już najmniej możesz), że na takich busiarzy mam określenie słowami na "ch" i na "ku". Niestety, ale od pewnych grup zawodowych należy wymagać więcej:

http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/wypadek-ambulansu-w-jeleniej-gorze-kierowca-zwolniony-z,2667776,art,t,id,tm.html


  PRZEJDŹ NA FORUM