Boże Narodzenie 2018 r.
Ku refleksji...
  artB pisze:


  Proponuję podsumować i zakończyć bo za chwilę wypłynie więcej jadu, a po co nam to.

  1. żyjemy w wolnym kraju, każdy może ustroić choinkę lub nie. Są w Europie kraje gdzie nie jest to już takie proste, więc cieszmy się z tego.
  2. Każdy ma prawo do swoich poglądów religijnych, patrz punk 1.
  3. Jeśli jakiś wątek mi nie odpowiada to go nie czytam, ja np. nie czytam wątków o DRM i już.
  4. Jeśli ktoś uważa, że na forum naruszono regulamin, powinien to zgłosić do admina a nie eskalować pyskówki,
  5. Ostatnio na pasmach wszyscy kończą QSO standardowym Mery Christmas, nawet QSO z Omanem czy Arabią, -nie słychać protestów, wybuchów itd. To się nazywa TOLERANCJA jak by ktoś nie wiedział.
  6. Wszyscy Ci "niewierzący" korzystają z naszej starej ponad 100 letniej tradycji chrześcijańskiej, mają wolne, przychodzi do nich św. Mikołaj, zasiadają do wigilijnej wieczerzy, pewnie choinkę też ubierają, więc może chociaż to zasługuje na zrozumienie i odrobię szacunku.
  7. Uprzedzając, chociaż mam nadzieję, że nie będzie już głupich uwag (pierwszym owocem nadzieji jest rozczarowanie niestety):
  tak są księża którzy zrobili i robią wiele złych rzeczy i boleję nad tym, ale statystyka mówi, że mniej więcej taki sam odsetek złych ludzi jest w policji, wojsku, wśród inżynierów itd. wśród nas pewnie też. Ale parafrazując powiedzenie Merlin Monroe, jeśli pieniądze szczęścia CI nie dają to znaczy, że nie znasz odpowiednich sklepów - Jeśli masz problemy z wiarą tzn. że nie trafiłeś na odpowiednich ludzi - księży też. Polecam Dominikanów wesoły
  i jeszcze jedno, Kościół Chrześcijański jest jedyną organizacją w historii, która przetrwała 2 tys. lat. Coś w tym jest wesoły
  Na koniec: tym którzy wierzą to Radosnego Bożego Narodzenia, tym którzy nie po prostu Wesołych Świąt.

  Artur SP8BDFuciekło mi 0 1000 letniej tradycji


  PRZEJDŹ NA FORUM