wykaz osób zarejestrowanych w zapisach ewidencyjnych SB i innych służb....
update 5-06-2018
    sp8mrd pisze:


      EI2KK pisze:


      No i fajnie, a skąd wiemy że dany syn Franciszka to Greg, a syn Leona to ktoś inny?

    Włącz myślenie, logiczne, analityczne... jakie chcesz, to może przestaniesz zadawać pytania, na które odpowiedź została udzielona na ostatnich stronach.8)Widzisz.. kilkadziesiąt stron temu napisałem do Grega, że jeśli dane inne niż imię i nazwisko sie nie zgadzaja, to jak dla mnie wystarczy że Greg napisze 'nie zgadza sie imie ojca i data urodzenia' - nic takiego nie napisał.
Argument że jest już jakis czas na emeryturze więc to rocznik 47 jest słuszny, ale nie uwzglednia tego, czy personel pływający może przejść wczesniej na emeryturę, w końcu to bardzo ciężka praca i nie sądzę żeby wiek emerytalny był taki sam jak dla 'zwykłych zawodów'. Tak mi podpowiada logiczne, analityczne myślenie, ktos kto pracował całe życie na morzu może być na emeryturze nawet jeśli jest to rocznik 55.. róznie to bywa w róznych zawodach, jeden z moich kolegów z podstawówki (ten sam rocznik co ja) przeszedł na emeryturę 10 lat temu - czy to znaczy że on i ja jestesmy rocznik cirka about 1943?

Poza tym... 'logiczne i analityczne'? Serio? na tym forum? poszedłeś po bandzie po prostu...

Pomijając chwilowo niezgodność danych Grega na tej liście - czy to oznacza że dane innych są też nieprawdziwe?
Przecież jeden sie z dumą przyznał, jego dane łącznie z datą urodzenia są zgodne, bo sam sie chwalił kiedy ma urodziny.. inny pechowiec też ma zgodne dane łącznie z data urodzenia.

Czy jedna pomyłka autora listy oznacza że cała lista jest wyssana z palca?


  PRZEJDŹ NA FORUM