Nasłuch radiowy......... światów równoległych.
[quote=SP1AP]
    SQ5KLN pisze:

sq6ade pisze:

Ej dajcie ludziom wierzyć w co chcą (...)

Weź pod uwagę, że ludzi nieracjonalnych jest więcej niż racjonalnych i takie "wierzenia" mają tendencje do rozpowszechniania się i potem upowszechniania (a jako argument często pada: naukowcy nie zaprzeczają bardzo szczęśliwy) i potem płaskoziemcy domagają się zmiany programu nauczania w szkołach a znachorzy leczą dzieci wielodniową głodówką i domagają się uznania ich metod jako "medycznych". Dla Ciebie to śmieszne, bo wiesz że to bzdury ale niebezpiecznie dużo ludzi w takie rzeczy "łyka" (nie wspominając już o tym, że dzieci też mają dostęp do internetu!).

Dokładnie Piotrze, tak jest np z teorią Darwina, której w szkole nauczają jako pewnik, choć to ciągle tylko teoria bez "brakującego ogniwa". pomysł
Dobrze chociaż, że z nazwy nie usunęli słowa "Teoria". pan zielony[/quote]

Zbyszek czy ty uważasz ze jesteś do niego podobny ?? Bo ja nie!! Ja sie do ciebie nie przyznaję..pan zielonypan zielonypan zielony
Nie wiem co mnie tknęło....hahahaha