PW-Sat2
    SP5ULN pisze:

    Skoro pojawił się apel, to dodam do niego drugi punkt.

    Twórcy i Operatorzy PW-Sat2 - ujawnijcie znaki które Wam przysyłają ramki. Nie dość że nie wiemy kto je wysyła, to nawet ten co wysyła nie wie ile tego wysłał. Uważam też że dużą dysfunkcją internetowego konta PW-Sat2 jest brak listy rankingowej (jak np. tu: http://warehouse.funcube.org.uk/ranking.html?satelliteId=2).
    Do tego by było miło gdyby biorący udział w odbieraniu słynnego już pierwszego zdjęcia dowiedzieli się (w miarę oficjalnie - jakaś QSL albo choćby komunikat na Twitter) że nimi są.

    Poza tym GRATULACJE dla całej ekipy. PW-Sat2 działa aż miło patrzeć.


Chcielibyśmy i pracujemy nad tym. Natknęliśmy się na problemy natury administracyjnej (naprawdę). Ranking (jeśli uda się go przepchnąć) będzie miał wyniki które mogą się zmieniać również w dół jeśli chodzi o liczbę ramek (dużo ludzi uploaduje błędne/testowe ramki, które są filtrowane).

Każda osoba, która odbierała się nie musi martwić o karty QSL i podziękowania. Nam sesje komunikacyjne zajmują 6-8 godzin dziennie (przygotowanie, analiza danych, prowadzenie sesji, sprawdzenie stacji naziemnych przed każdą sesją). A nie jest nas dużo do operowania. :/ Szczególnie że zasady bezpieczeństwa wymuszają obecność dwóch osób...
Ilość odebranych ramek można sprawdzić u siebie lokalnie - w folderze "saved_frames" są pliki z każdego uruchomienia aplikacji, a w każdym pliku 1 linia == 1 ramka.


  PRZEJDŹ NA FORUM