Antena HB9MTN 160-10m.
    SQ5KLN pisze:

SP1AP pisze:

Jak dostarczysz mi dobry odbiornik lampowy (...)

Jeszcze musiałby dostarczyć wehikuł czasu bardzo szczęśliwy Niestety, najlepsze warunki są wtedy, gdy... nawali elektrownia i przestaną działać wszystkie komputery, ekrany LCD, plazmy, przetwornice, kablówki, internety itp.

Wspominacie z rozrzewnieniem "stare dobre radia" ale zapominacie, że były eksploatowane w czasach, gdy jedynymi odbiornikami prądu były urządzenia "analogowe" (żarówki, radia, żelazka itp.), ale wystarczyło że ktoś przejechał Junakiem z mankamentami w zapłonie i już go wszystkie radia we wsi odbierały bardzo szczęśliwy

Szkoda że nie dopisałeś kto i dla czego mamy tak jak mamy ,ja nie winię nikogo personalnie bo sam jestem małym ogniwem tego smogu bo mam LCD i żarówki.Takie czasy mamy i to już nie wróci.

Zbysiu, miałem takie możliwości bo pod anteną były nasze ogródki lokatorskie i podwórko (o którym marzą dzieciaki kamienic czynszowych) a ograniczała mnie rzeczka bo była by dłuższa.