Dziwne chece z prądem
prosba o pomoc.
A ty co? Kolega króliczka? Za dostęp do norm w tym do norm elektrycznych stosowanych budownictwie płacę prawie 500zł rocznie. I co? Każdemu kto chce się załapać na wyciąg z norm mam zrobić wyciąg normy z objaśnieniami? A jak nie to inwektywy? Nie mam prawa ze względów na prawa autorskie wykonywać kopii ani wydruków bo to jest prawnie i fizycznie zablokowane. Owszem mogę coś podpowiedzieć z ochrony odgromowej bo to jest w interesie także moim, nawet mogę objaśnić problem warunków technicznych budynków w sprawie odszkodowań ale i to jest interes dobra ogółu (w takiej sprawie pomagałem koledze krótkofalowcowi, i właśnie brak odgromników był podstawą odmowy wypłacenia odszkodowania).
A na zakończenie co ty wniosłeś merytorycznego do dyskusji. Ze głos to fakt a po za tym?
Ponadto pierwsze papiery uprawniające do zabawy w radiotechnikę to był kurs w ramach LOK i egzamin radiominimum i elektrominimum. A był to rok 1966 lub 1967. Sprawdź w dowodzie rodziców w jakiej formie rozwoju biologicznego byłeś wtedy? Ale jedno masz na plus dość szybko kumasz. Coś z ciebie w przyszłości będzie.