Dziwne chece z prądem
prosba o pomoc.
    sp9nrb pisze:

    I jeszcze jedno. To, że na forum muszę być miły, to nie znaczy, że nie mogę potraktować cię w stylu prezesa partii sam wiesz jakiej.

Nie, nie wiem. Powiedz, no proszę.

Kiedyś, taki jeden z "K" zastanawiał się dlaczego w jednej dziurce w gniazdku neonówka świeci a w drugiej nie. Też do niego mówiłem Panie Inżynierze. A do wykładowców też mówiłem Panie Inżynierze. I wiesz kto się obrażał? Ten któremu nie dane było się spełnić.

Przedstawiłeś już wszystkie swoje papiery, czy masz jeszcze coś w rękawie? Przedstawiłeś już ze cztery rozwiązania które dalej nie mają żadnego oparcia w przepisach. Ani w tych obligatoryjnych, ani w normach do obowiązkowego stosowania wg ciebie, co jest następną totalną bzdurą którą to uczyniłeś w innym wątku.

Sam lawirujesz. A to o napięciach z induktora, a to o specjalnym wykonaniu, a to o korbie z prawej strony, a to o przepisach niepolskich, a to o nazewnictwie, i tak dalej i tak dalej. I znowu konkretów brak.

Widać nie rozumiesz po co powstało forum dyskusyjne. Nie po to byś tu się chwalił co tam masz w tej swojej teczce. Tylko po to byś właśnie poszukał w swoich zbiorach coś czego pytający nie ma. Ale nie, Ty jeszcze chcesz kasę za to? To nawet nie jest śmieszne, raczej żałosne. Tak kiepsko przędziesz by jeszcze tu na forum próbować zarabiać? Podaj numer konta to coś ci tam przeleję jako datek na chleb.

A jak ci się nie chce to nikt tu siłą nie trzyma.

A tak z innej beczki, stojąc z boku. Jak już miałeś to "K" to wiesz jak wykonać mufę na olejaku z płaszczem ołowianym? Nadzorowałeś pewnie takie prace to wiesz, prawda?
Tak pytam, bo może się okazać, że słowo mufa w tym temacie może się jeszcze pojawić, niekoniecznie z impregnatem i ołowiem. Podpowiesz w razie czego pytającemu? Bo mi to rozumiem za stówkę, tak?

lol


  PRZEJDŹ NA FORUM