Dziwne chece z prądem
prosba o pomoc.
  SQ6ILB pisze:

   sp9nrb pisze:

   że posiadałem uprawnienia energetyczne K, były przez jakiś czas wydawane.

  No, były i co w związku z tym?
  Moje wyrazy współczucia dla Twoich byłych i może obecnych podwładnych. Wiesz albo i nie, ale te "K" to tyle samo znaczyło co "E", "D" i "UB".

  Piszesz coś o sobie, o mnie, znów o sobie. Ale mnie to lotto, a już najbardziej co o mnie. A gdzie przepisy? Ty, z takim doświadczeniem? Przecież masz jakieś zapiski, masz coś w komputerze, masz chyba coś w głowie? I nic nie podasz? Żadnego przepisu? Żadnego paragrafu? Dlaczego to kisisz? Boisz się, że ktoś wiedzy tajemnej dostąpi? Kogo i czego w taki sposób nauczyłeś?

  Fakt, Mój poziom daleki jest od Twojego, by grać bufona szastając na lewo i prawo papierkami. A książeczkę PZPR też posiadasz?

  Jedno proste pytanie, a tyle wodolejstwa. I odpowiedzi brak. BRAWO! Już jest następny argument, elektryk do 1kV. Co dalej będzie? A ja mam bez ograniczenia napięcia. I co w związku z tym? Wymyślisz coś?

  Ps. Jak ci to przyniesie uśmiech na twarzy to przyjmij, że nawet przedszkole widziałem tylko z zewnątrz, mam dopiero 6 lat, a te posty pisze za mnie automat. Do kawy na przykład. lol


Wiesz co jesteś daremny. Melepecisz w kółko to samo sam sobie zaprzeczasz a biegasz w zagadnieniach jak zając po łące. Znowu wygrywa głupota jeżeli posiadałem określone uprawnienia to musiałem gdzieś zdawać egzaminy, i to uprawniona komisja orzekała czy mogę mieć te papierki czy nie. widzę, ze już ci brakuje argumentów bo już pytasz się o UB i PZPR. Jak przyniesiesz świadectwo moralności od proboszcza a od kierownika terenowej komórki partii sam wiesz jakiej, to ci na to pytanie odpowiem.
Pytanie o przepisy. Nie odpowiem ci, bo za darmo nie będę kopać po domowym archiwum. A za lekcję biorę 100 zł za godzinę. Zgłosisz się na prywatne korepetycje to porozmawiamy. I jeszcze jedno. To, że na forum muszę być miły, to nie znaczy, że nie mogę potraktować cię w stylu prezesa partii sam wiesz jakiej.


  PRZEJDŹ NA FORUM