Antena na balkonie w mieszkaniu - co na to przepisy ?
Ble blke ble, ple ple ple. Dalej piszesz o mnie? Jako kto? Inżynier? To raczej chluby nie przynosisz. Jako sp9nrb? Mnie to interesuje jak zeszłoroczny śnieg. Znowu coś się komuś wydaje i nie wie co z tym zrobić to przypisuje to innym.
Piszesz coś o budce z piwem. Nie wiem, nie pobierałem tam nauk. Widzę, że masz niezłe informacje. Można tak? Jakiś papier wystawiają? lol
Masz jakieś wieści merytoryczne? Podałem link do wyroków sądowych w których zapewne Twoi prokuratorzy "mieli rację". Odniesiesz się do tego? Za trudne. Nic nie stoi na przeszkodzie byś spakował tornister, ogolił między nogami i wrócił do szkoły.

Co ja uważam nie Twoja sprawa i Tobie nie będę się tłumaczył. Za cienki jesteś. Mnie nie przestraszysz ani dostępem do norm, ani latami posiadania UB. Nie Ty jeden jesteś w tym kraju i tu na forum.

I nie mam żadnej ciekawość w stosunku do Twojej osoby. Nie pochlebiaj sobie w taki sposób lub latami posiadania UB, lub dostępem do norm, bo każdy je może mieć, a ja bić braw Tobie nie zamierzam.

Powodzenia.