Potrzebny Wasz głos w szczytnej sprawie
Nie związane z radiem !!!
    sq6ade pisze:

Jeśli głosowaliście rodzinnie w 4kę razem z kotem to ok. Nie czepiam się już i przepraszam smutny . Mamy 3 koty . Pozdr.

U mnie w tej chwili, tylko tylko jeden kot, a były 4-ry. Przez całe nasze życie, było wiele kotów, wiele psów (patrz moja QSL-ka), które opuszczone, porzucone, lub po przejściu, na "emeryturę policyjną" (psy), znalazło u nas dom

Ale, ten jeden,też nie na długo. Wykryto u niego guza na nerkach, dają mu kilka dni,....a potem trzeba mu będzie"pomóc odejść".
Strasznie męczy się.
A morfiny nawet tej medycznej, nie mogę mu podać.

Okazuje się, że RAK nie dotyczy TYLKO ludzi, DZIECI, ale także zwierząt.. O ile możemy pomóc potrzebującym, to trzeba to zrobić---nawet poprzez oplute głosowanie na rzecz KOLIBRA, który pomaga DZIECIOM chorym na RAKA i chwała im za to i trzeba Im pomóc.

Moim zdaniem, powinien robić to RZĄD, ale...............................
Spokojnej nocy