Odkrycie roku
a ten ciągle śpiewa że "...nie ma fal, nie ma fal,
Piszecie o gusłach czy o własnej niewiedzy? Poszukajcie w necie może jeszcze będzie jak pierwszy kontyngent Angielski nie wyszedł do Jugosławii, ponieważ zbyt szybko po pierwszej szczepione podano drugą i żołnierze się rozchorowali. Musiano powołać w trybie alarmowym kolejnych żołnierzy. Dlaczego nie umożliwia się rodzicom szczepienia dzieci jednoskładnikowymi szczepionkami tylko wali miksy? A jeżeli organizm dziecka nie poradzi sobie ze szczepionką to co dalej? Kto wie co jest naprawdę w tych miksach? Nawet lekarze którzy podawali te szczepionki (wieloważne) nie wiedzieli co w nich jest. Inny przykład Borelioza jaki jest rzeczywisty stan zarażenia społeczeństwa? Byłem w takim towarzystwie, że 100% osób było zarażonych tą chorobą. Zobaczcie w necie co się podaje dla zwierząt domowych a co dla człowieka. I dlaczego aby rozpocząć leczenie trzeba pierwsze badania zrobić na swój koszt? Przecież choroba jest w ustawie. Jeżeli odpowiedzialne czynniki oszukują ludzi to nie dziwcie się, ze ludzie zaczynają się bać. A jak można kłamać w żywe oczy to wystarczyło posłuchać dzisiaj TVP1. Inna sprawa jeżeli w mediach podają info o nowych super lekach to kto nie wierzy mediom? A wystarczy skład teraz pisany po angielsku przetłumaczyć na polski i okazuje, że to są stare receptury apteczne podane w nowym opakowaniu. Ale kto to sprawdzi? A czy nasi koledzy nie doprowadzają do zagrożeń pracując z budynku wielorodzinnego mocami 0.5 kW? A wystarczy posłuchać na 3,5 jak do łączności krajowych używają o,5 a do dx 1.0 x10^3 W. Zresztą każdy ma swój zasób wiedzy i na tej podstawie osądza świat. A prawda też jest taka, że dla wielu jedyna książka którą mają w ręce to książeczka do nabożeństwa ale trzymają ją do góry nogami bo oficjalne okularów zapomnieli.