Repatriacja Franka UN8CU z rodziną do Polski
Informacja dla wszystkich zainteresowanych kolegów,Franciszek prosił żeby przekazać na forum że postanowili z Bronisławą zostać mieszkańcami Ziemi Wielkopolskiej.Ich stałe miejsce zamieszkania to miejscowość Jaszkowo -8 km od Środy Wielkopolskiej,według wszystkich znaków na Niebie i Ziemi będą tam mieszkać od 1 grudnia tego roku.Informację tę przekazuję z upoważnienia i na prośbę Franciszka.Szkoda że słowami nie da się opisać szczęścia w głosie tego człowieka, spełniają się jego marzenia o SP w znaku,myślę że niebawem będziemy mieli okazję posłuchać tego w eterze,przy zapale i zaangażowaniu Franka na pewno długo na tę chwilę czekać nie będziemy. Myślę ze ten post można zamknąć ,repatriacja Franciszka z Bronisławą jest zakończona, pewne czynności notarialne już za Nimi, wszystko daje się wskazywać jest na dobrej drodze, Franciszek podkreśla życzliwość polskich władz,urzędników ,którzy pomagają mu formalizować jego przedsięwzięcie.