ex SP9MZE fakty i mity
Wpisów pana Bestyńskiego nie znajdziecie żadnych w sprawie obrony kogoś tam . On sam sobie jest winien , z tego co mi wiadomo i z resztą widziałem parę razy sam do KTL u jeździł nagrywał robił zdjęcia a później zaczął szkalować wszystkich co się w Starym Sączu pojawiali .Zaczął wojenkę na której wszyscy w ns cierpią , ubzdurał sobie rzeczy których albo nie było , albo o których się głośno nie mówi . Tylko po co wyciągać jakieś brudy sprzed lat . Było , minęło . Dałby sobie już spokój , ale nie trzeba dowalić całemu krótkofalarstwu na sądecczyźnie , a co nie pogadają . Szkoda że w Polsce procedura odebrania uprawnień trwa tak długo a urzędy tak opieszale działają . Tu w Anglii moment gość ucichłby z zakłócaniem .