wykaz osób zarejestrowanych w zapisach ewidencyjnych SB i innych służb....
update 5-06-2018
  Waldi1954 pisze:

   HF3P pisze:

   Spróbujcie jednak Koledzy być ponad gówno, które pcha między nas wszystkich pełna nienawiści persona z Poznania.


  Widac, ze brzydzisz sie nienawiscia do innych i to by bylo ok ale...

   HF3P pisze:

   Mam ponadto nadzieję, że nie usłyszę tego posiadacza licencji na pasmach. A jesli to się stanie, to obiecuję nośną na wszystkich pasmach z pełną mocą. 99 dla posiadacza licencji nr 55/N/2015


  W tym miejscu sam sobie zaprzeczasz. Tryskasz nienawiscia do tego czlowieka wiec z tego wynika, ze powinienes czuc wstret rowniez do siebie. Zdecyduj sie.

  Poza tym takie zachowanie na pasmie swiadczy tylko o Tobie. Watpie, ze ktokolwiek kto by wiedzial o Twoich postepkach chcial by zrobic z Toba lacznaosc...


Nie do końca dobrze odczytałeś moje intencje.
Czym innym jest nienawiść, do której mi daleko, czym innym swoiste obrzydzenie wobec postawy prezentowanej przez tego pana, która w mojej ocenie zasługuje na skrajne potępienie.
Co do mojego "zachowania na pasmach", to wzorce czerpałem między innymi słuchając, spotykając się i rozmawiając z pewnym znanym większości polskich i nie tylko nadawców, poznańskim Krótkofalowcem, konstruktorem, który o dziwo również znajduje się na liście. Prócz Jego wiedzy i bardzo przyjaznego i wręcz przyjacielskiego usposobienia, ze zwykłej rozmowy płynie zawsze to samo, co w eter - Ham Spirit. Tak właśnie zachowuję się na pasmach, nie pozwalając sobie na żadne choćby uszczypliwości. Na ilości korespondentów również nie mogę narzekać i myślę że ta sprawa na to nijak nie wpłynie.
Wracając jednak do głównego tematu, lista ta zawiera kilku ludzi, których znam osobiście, którzy prowadzą zajęcia z młodzieżą, poświęcają swój czas propagując nasze hobby, co powoduje pojawianie się kolejnych licencjonowanych nadawców. Wybacz, ale nie mogę obojętnie patrzeć, jak pluje na nich jakiś nawiedzony, samozwańczy pseudohistoryk, sędzia i prokurator w jednym.
Facet rozpieprza środowisko, robi to z pełną premedytacją, co więcej mu to wychodzi, czego dowodem są wpisy na tym forum. Dlatego deklaruję pełne zaangażowanie w zwalczanie tego zjawiska wszystkimi dostępnymi prawem i mocą licencyjną nadajników drogami (choć na szczęście na razie chyba nie propagował tych bzdur w eterze, albo nie słyszałem).


  PRZEJDŹ NA FORUM