QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
    SP6IX pisze:    I tym usprawiedliwiasz nie tylko siebie ale i innych ,poco są regulaminy a po to by tacy mieli usprawiedliwienie do takiej pracy .To że nie przepadam za zawodami to tylko twoje zdanie ,masę lat uczestniczyłem jako operator SN9D z M.Skrzycznego a przyczyną było to że nie miałem takich możliwości jak tam na górze.Teraz gdy dopadły mnie choroby musiałem ograniczyć swoją działalność w eterze a w domu tylko mogę popracować na CW by sąsiedzi nie wyczaili jak bym im zakłócał. I ile hejtu wylałeś nie znając przyczyn ,to właśnie jest polskie piekiełko,jak by każdy przestrzegał regulaminów i ustaleń IARU było by lepiej i dla contestmenów i dla innych o innych poglądach na zawody.A moim adwersarzom życzę jak najlepszych miejsc w zawodach i nie przeszkadzania innym.


Nikt nikogo nie usprawiedliwia. Proszę nie przypisywać nikomu treści, których ten lub inny nie wypowiedział. W ogóle to wytłuszczone zdanie jest niezrozumiałe.
Ja was (obu) tylko cytuję a to nijak ma się do hejtu i do jakiś wyimaginowanych nie znanych mi przyczyn. Wygląda na to, że obydwoje nie wiecie co to jest hejt. Wystarczy poczytać wasze wypowiedzi. Zarzucanie innym tego co się robi samemu jest znanym zachowaniem. Z treści jakie zamieszczasz w wątku o zawodach jasno można dociec że zawody Ci przeszkadzają. Ale to łamanie (prawdziwe czy też domniemane) takich czy innych przepisów i ustaleń jest problemem. Oczywiście jest to problem tyle że dotyka on bardziej startujących fair niż nie startujących w ogóle i doprawdy nie wiem jaki masz cel w nazywaniu uczestników zawodów jako (cyt.) "chorych na głupotę", "szczurów" itp.
Ktoś kto startuje świadomie robi to dla siebie i innych. Ten co łamie przepisy, regulamin itd przede wszystkim wypacza swój wynik i jest problemem głównie dla innych uczestników niż "nieuczestników".
  PRZEJDŹ NA FORUM