QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
Przypomniała mi się taka przywieść.
Na dużym placu zabaw, obok wielu innych atrakcji, było zlokalizowane boisko do piłki siatkowej, na którym pięknego, letniego dnia trójka chłopców rozłożyła koc i zażywała kąpieli słonecznej. W pewnym momencie pojawiła się grupa chętnych do rozegrania meczu w siatkówkę. Najmądrzejszy z trójki zapytał, czy może z nimi zagrać. Drugi z chłopców wziął koc i przesunął go kilka metrów poza boisko, kontynuując opalanie, połączone z obserwacją meczu. Trzeci w ryk, że on nie zejdzie, gdyż jemu się to miejsce do opalania należy. Po usunięciu siłą poleciał z płaczem na skargę do mamusi.

Koledzy, przeciwnicy contestów. Już kiedyś przy okazji podobnej dyskusji w innym wątku dałem Wam radę, jak widzę nikt nie skorzystał. Przede wszystkim pomyliliście adresy. Na forum możecie co najwyżej pokrzyczeć i wypłakać się, bez żadnego realnego skutku, poza wątpliwą satysfakcją, „ale im dołożyłem”. Zawody były, są i będą, czy Wam się to podoba, czy nie, bez względu na przytaczane argumenty, liczbę i ton postów umieszczanych na forum. Napiszcie petycje, zbierzcie podpisy i skierujcie je do organizatorów zawodów. To jest właściwy adres upustu frustracji. W regulaminach największych zawodów, bo pewnie te są „solą w oku” jako najbardziej obciążające pasma, są adresy kontaktowe. Żebyście nie musieli długo szukać, dla ułatwienia zamieszczam je poniżej. Dla pomniejszych zawodów poszukajcie sobie sami. Po zakończeniu całej akcji zdajcie relacje tu na forum, gdyż druga strona też jest bardzo ciekawa jej wyniku, przeczuwając, że będzie musiała sobie poszukać nowego kierunku zainteresowań w naszym hobby.

CQ WW: ” Questions pertaining to the CQ WW DX Contest rules may be submitted through at https://www.cqww.com/contact.htm „
CQ WPX: ” Questions pertaining to the CQ WPX Contest may be emailed to the CQ WPX Contest Director director@cqwpx.com .”
IARU: Contest: [i]”For contest information, contact contests@arrl.org or IARU HF Contest Information, PO Box 310905, Newington, CT 06111-0905 USA.”[i]

Pozdrawiam. Bogusław sp7ivo


  PRZEJDŹ NA FORUM