QRO w zawodach krajowych
Wstyd!
[/quote]
Ogromna większość licencjonowanych nadawców jest czynna w eterze tylko i wyłącznie podczas trwania zawodów, a poza nimi wcale albo prawie wcale na pasmach ich nie uświadczysz. ale jak to się ma do "normalnych" użytkowników pasm? Kiedy oni mogą sobie spokojnie popracować w eterze skoro większość z nich jest czynna zawodowo i musi pracować na utrzymanie rodziny, a skorzystać ze swej pasji mogą jedynie w weekend, ale prawie we wszystkie soboty i niedziele pasma są tak zapchane zawodami, że co się włączy radio, to wszędzie tylko maniackie "siku contest, siku contest" i non stop "wyścig szczurów"!
[/quote]

.............................................................................................................................................................
Zbyszku i inni.
Zapomnieliście,o pasmach WARC, gdzie nie ma zawodów ( specjalnie dla Was - tam zawodów , NIE MA )i tam do woli mogą się króttkofalarsko realizować, weekendowi operatorzy, wtedy gdy są zawody na pasmach podstawowych.

SP6IX, BARDZO duża baza wyników ( od wielu, wielu lat) zawodów, jest na stronie SP3KEY.
Z tymi dx-ami na 3,5, to ostrożnie - ile łączności dx-owych przeprowadziłeś w wycinku dx-cw (do 3510 ), przez ostatni rok, podaj chociaż jedno QSO, wytłumaczenia, że nie mogłem tego zrobić, bo tam pracowały stacje SP i SQ, w zawodach - NIE PRZYJMUJĘ.

Pomyślcie, że wielu z krótkofalowców czeka na weekend,ażeby popracować w zawodach, bo cały tydzień pracowali zarobkowo.
A oni nie mogą przejść na WARC-e, bo tam nie ma ich ulubionych zawodów, w których mogliby się zrealizować a żucie szmat i wielogodzinne dysputy geriatryczne, ich nie interesują.
  PRZEJDŹ NA FORUM