Analiza CQ WW SSB 2000-2017
CQ WW SSB analiza
    sp8mrd pisze:


    Maćku SQ5EBM,
    dziękuję za udostępnienie tego bardzo ciekawego nagrania - zrodziło kilka pozytywnych refleksji, motywacji do dalszego rozwoju. Tak, zdecydowanie ważne jest, aby robić dobrze swoje i na ile można dzielić się z tym dobrem z innymi.
    Kolejny raz przekonałem się, że budowanie opinii o kimś na podstawie wpisów na forum w Internecie jest nieporozumieniem i często krzywdzi innych.

    Kominiarz nagle znikł z naszego środowiska. Trochę szkoda, bo miał talent krótkofalarski i mile Go wspominam z pracy w zawodach oraz kontaktów telefonicznych.


Wiesz, ja nigdy nie ukrywałem,że nie jestem "wadowicką kremówką" i nie każdy musi mnie kochać wesoły. Wiem,ze wielu może mnie nie lubić,bo zbyt często miałem racje i np upubliczniłem wałki z SN0HQ (chyba w 2003),ale... ale... ale... to czym wykazał się wobec mnie "kominiarz" i jego kumple,to jest czystej maści fallusostwo (zeby nie nazwac tego brutalniej),więc popieram Maćka XFa zdanie o powstrzymywaniu gorących głów. Dlatego powstał w/w film. Dlatego wprost sypnąłem znakiem i IP. Po tym filmie dostałem wiele pozytywnych odzewow, telefonow,ze nie tylko wobec mnie "dxmany" stosowaly takie zagrywki. I widzisz - on zniknął, a ja np w ostatnim CQ WPX SSB jestem 3ci na świecie w 20m QRP. Ot roznica. wesoły .. a sam zerknij wesoły https://www.qrz.com/db/sq5ebm


  PRZEJDŹ NA FORUM