Analiza CQ WW SSB 2000-2017
CQ WW SSB analiza
[quote=sq5ebm]
    SP2XF pisze:

ale uwaga na gorące głowy niektórych.
    73!
    sp2xf

Macku, dokladnie! Sam pamietam jak wiele lat temu jakies rozgrzane glowy probowaly mnie oczerniac,a po przedstawieniu dowodow kierownikowi zawodow bylo pozamiatane. Nagralem wtedy odpowiedz dla takich "goracych głów". Kolega "Kominiarz" nadal nie przysłał przeprosin. Najpodlejsze w tym była próba wycierania sobie twarzy starszymi i niezmiernie zasluzonymi kolegami. Wygladalo to jak usilna proba przeszkodzenia w osiagnieciu wyniku. Ludzie sa i beda zawistni. Wazne,aby robic swoje.
Maćku SQ5EBM,
dziękuję za udostępnienie tego bardzo ciekawego nagrania - zrodziło kilka pozytywnych refleksji, motywacji do dalszego rozwoju. Tak, zdecydowanie ważne jest, aby robić dobrze swoje i na ile można dzielić się z tym dobrem z innymi.
Kolejny raz przekonałem się, że budowanie opinii o kimś na podstawie wpisów na forum w Internecie jest nieporozumieniem i często krzywdzi innych.

Kominiarz nagle znikł z naszego środowiska. Trochę szkoda, bo miał talent krótkofalarski i mile Go wspominam z pracy w zawodach oraz kontaktów telefonicznych.