wykaz osób zarejestrowanych w zapisach ewidencyjnych SB i innych służb....
update 5-06-2018
    SP6MCW pisze:

    EI2KK, niektórzy tzw. zwalczacze oraz tzw. wykrywacze komunistycznych spisków i działań tzw. komuny pracują według zasad, których nie powstydziłby się sam Josif Wissarionowicz, który pełnymi garściami czerpał ze Średniowiecza. Podobnie działali jego sługusy. Udowodnić trzeba było niewinność. Wielkim osiągnięciem nowoczesnego prawodawstwa jest to, że trzeba udowodnić WINĘ. Komu nie udowodniono winy przed sądem, ten jest NIEWINNY.


Ależ ja widzę ta różnicę, dlatego zaproponowałem żeby SP2LIG udowodnił winę naukowca - wine polegającą na nierzetelnym przedstawianiu informacji, manipulacji danymi, oszczerstwa, oszustwa... pewnie coś sie da dopisać do ewentualnej listy - póki co, zarówno SP2LIG jak i naukowiec (którego znaku jakos nie mogę zapamietać) są niewinni. Obaj.

Winni w tym wątku są tylko ci który się do winy przyznali.

Zwroć tez uwagę na logiczną niemożliwośc udowodnienia niewinności w każdym przypadku - dlatego właśnie trzeba udowodnić winę.


    SP1AP pisze:

    Niezaprzeczalnym faktem jest, że Greg całe lata aż do emerytury pływał, ale nie jako kelner, czy steward, tylko jako mechanik maszynowy


Zbyszku - jeśli podajesz coś jako 'niezaprzeczalny fakt' to należy to uzasadnić. Samo stwierdzenie że coś jest 'niezaprzeczalnym faktem' niczego nie udowadnia. Skąd masz takie informacje? Jak je zweryfikowałeś? Podaj źródła. pomysł


  PRZEJDŹ NA FORUM