Jak wykonać połączenie konferencyjne, mały broadcasting ?
    sp3slu pisze:

    Dziękuję za głosy w dyskusji. Jestem na etapie prób z ICECAST oraz mam w gotowości mW-aty FM 88MHz-108MHz z generatora PG-20, sygnał modulacyjny AUX, to działa wyśmienicie, ale wątpliwe jest posiadanie przez wszystkich gości smartfonów z zestawem słuchawkowym (RX antena).


Bez względu na technologię realizacji transmisji, to i tak, według mojej intuicji, albo słuchacze muszą mieć słuchawki, albo słuchacze będą dźwiękowo oddzieleni od mówcy i głos tłumacza będzie z głośnika lub tłumacz będzie przebywać ze słuchaczami słuchając mówcy przez słuchawki. Nigdy nie brałem udziału w konferencjach z tłumaczeniem symultanicznym, więc nie wiem, jak to zazwyczaj się realizuje. Jaki sposób realizacji spotkania przewidujesz?

Pamiętam, że najtańsze słuchawki w sklepie stacjonarnym z częściami elektronicznymi kosztowały ok. 6-10zł/szt (kupiłem kilka sztuk, one bardzo często się prują przy intensywnym użytkowaniu), więc wymóg posiadania słuchawek nie jest dużym problemem, w każdym markecie elektronicznym będą, a zapewnienie 10 czy 20 sztuk dla zapominalskich to nie będzie duży koszt.


  PRZEJDŹ NA FORUM