Z życia PZK.
    sp9mrn pisze:

sp9aki pisze:

Tym niemniej mam dużo szacunku do znanych mi z netu członków tego OT, a zwłaszcza honorowego prezesa OT-37 PZK
      kol. Wiesława SQ5ABG, który wybrał członkostwo w odległym mu geograficznie OT-31 PZK.

Wiesz, Wiesiek dosyć pechowo wpędził OT37 w poważne problemy prawno finansowe i trzeba było potem płacić karę w skarbówce - więc nie przywołuj go raczej jako autorytetu.
    Super gość, bardzo go lubię - ale z kasą PZk - pomimo dobrych chęci) zdecydowanie nie dał rady.

mrn

Szanowni Koledzy - tak wiem o tym i wiadomo ,że Prezes za wszystko odpowiada ale jak dobrze pamiętam to :
1.skarbniczka była na przeszkoleniu w Bydgoszczy -czy przeoczyła coś na szkoleniu do tej pory nie wiadomo lub nie było nic na ten temat,
2. żadna złotówka nie została zdefraudowana,
3. nie wzywano mnie na żadne przesłuchanie do US a tylko SP2JMR i dwie czy trzy osoby z OT37,
4. donos na to ,że składka OT zostawała w OT została złożony przez wiadomą osobę...
Czy to był poważny problem prawno-finansowy to uważam ,że przy tym co się dzieje obecnie to był "pikuś".