Łączność, Radio - Młodych to mało interesuje…
Witam wszystkich przeczytałem większość wątków i jestem zainteresowany opisami działających kółek przyszkolnych . Kto prowadzi takie kółko ilu ma słuchaczy i w jakim wieku . Jakie tematy są poruszane . Prowadzimy takie kółko w naszym klubie przy szkole technik elektryk , mechatronik , informatyk . Z tej szkoły nie mamy żadnego zainteresowanego pomimo że nauczyciele informowali na lekcjach tematycznych o takich spotkaniach( a nawet "doprowadzali" na krótkie pokazy ) , rozwiesiliśmy plakaty w szkole oraz w innych punktach miasta. Zdobyliśmy kilku stałych słuchaczy (kółko działa od października 2017) w wieku od 9 do 15 lat pomijając osoby w wieku po szkolnym . Ciekawy jestem waszych doświadczeń ,tylko pomińcie temat kału proszę .