Co to za Remote stacja SP7VTQ czy nowa stacja BIG GUN w Kielcach powstała ?
Co to za zdalna stacja ? Remote SP group ?
[quote=SQ3SWF]
  Waldi1954 pisze:


   canis_lupus pisze:

   Za to jeśli ktoś wynajmuje stację, która zbudował ktoś to już słabo.


  Slabo, to malo powiedziane. Taki ktos, to pokolorowany krotkofalowiec. Do tego pierdola/cwaniaczek/niedorajda/oszust. To zupelnie jak ktos korzystajacy z domow poblicznych, nie stac go na bycie prawdziwym mezczyzna to idzie i musi zaplacic. Obrzydliwe.


  Spokojnie, spokojnie. Czyli jeśli kumpel ma fajną stacje na 2m na górce i za flaszkę pozwoli mi pojechać tam żeby wystartować w zawodach MMC, to jest OK - ale jeśli dam mu flaszke, a on pozwoli mi się tam połączyć remoterigiem i potitac z dobrego QTH w zawodach - to już nie jest OK, a ja jestem "pierdola/cwaniaczek/niedorajda/oszust"? wesoły


To jest bardzo proste. Jedziesz do kumpla i za jego zgodą pracujesz pod jego znakiem contestowym np SQ9X a wlogach podajesz znak operatora czyli swój.
Wilk - właściciel stacji syty - bo to z jego stacji wygrałeś zawody i owca ( Ty ) cała bo sprawdziłeś się jako zwycięski operator.
To w zawodach.
Nniestety ale we współzawodnictwie UKF to już niestety wg mnie nie przejdzie.
Wilk będzie pilnował swojego poletka a owieczka będąc na jego włościach musiałą niestety zabrać ze sobą swoje zabawki i je tam uruchomić.
To będzie fair play inaczej QPA ...
Pracując u kumpla na jego sprzęcie pracujesz na jego osiągnięcia.

73's
Robert SP6OJE


  PRZEJDŹ NA FORUM