CB Radmor
Wszystko z tym radiem związane...
Witam. Poszukuję schematu ideowego CB radia typu Radmor 3016/2. Interesuje mnie też instrukcja do tego radia. Może ktoś posiada folder reklamowy tego sprzętu - ja kiedyś miałem ale zaginął gdzieś w czasoprzestrzeni. Generalnie interesuje mnie wszystko związane z tym radiem. Chętnie też kupię takie radio niezależnie od jego stanu. Aktualnie mam radio nie dokończone przez fabrykę czyli obsadzone wszystkie elementy ale nie polutowane i panel przedni bez elementów. Zależy mi na odbudowie i zachowaniu tego radia jako exponat, więc interesuje mnie wszystko co jest związane z tym radiem. Swoje ciekawostki wykorzystuje w szkole. Pokazuje uczniom w technikum elektronicznym na zajęciach. Dzięki temu kilku chłopaków już złapało bakcyla. Przyjmując, że mam ponad 200 uczniów w klasach pierwszych to może ktoś powiedzieć, że to nie wiele ale w dzisiejszych czasach to prawdziwy "sukces". W zeszłym roku szkolnym dużym zainteresowaniem cieszył się Digital 931, którego dostałem od jednego z kolegów z tego forum. Do dzisiaj jeszcze zdarza się, że któryś z uczniów zapyta o tamten sprzęt. Oczywiście zademonstrowałem go podłączonego pod anteny i działającego.