Z życia PZK.
    sp8mrd pisze:

ENO nie martw się o swojego byłego Prezesa i kolegę.
    Zamiast chrzanić tu kolejną stronę głupoty "trzy po trzy para piętnaście" (cytat z mojej matematyczki), napisz co takiego się stało, że Maciek stracił chęci na dłuższe wspieranie Twojego teoretyzowania i Twego szkodzenia PZK.

Wiesławie ABG, proszę szanuj siebie i nie wspominaj steku bzdur, które napisał anonim w ŚR, bo uwierzę, że jesteś ich autorem i nie zadawaj pytań, na które powinieneś jako były Prezes OT, organizator Zjazdu PZK znać dobrze odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie z międzynarodowej konferencji "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie" w Warszawie.
    Polecam film "Czyszczyciele Internetu", który dziś nam pokazano. To są prawdziwe problemu, dramaty ludzi i ludzkości, a nie jakieś egoistyczne dywagacje o swoich racjach.

To są "problemu".

Może zapytaj w sklepie rybnem (cytat z Canisa) dlaczego Maciek zrezygnował?
Kto tu "chrzani"?
Pomódl się może, lepszy będzie efekt!