Z życia PZK.
    sp9eno pisze:

SP8LBK pisze:

za zwołaniem NZKD głosowało 9 osób
      przeciw było 16 osób, w tym 5 członków Prezydium.
      Przyjmując zarzut przedstawiony przez ENO, i przy założeniu, że wstrzymaliby się, daje to 11 głosów przeciwnych.
      Tak więc, nie są tu istotne głosy członków Prezydium.
      Nie wierzę, że te 5 osób, lub przynajmniej 3 z nich głosowałoby ZA.
      ENO nie może znieść sytuacji, że od pewnego czasu nikt go już nie słucha.
      Może sobie jeszcze tylko popisać.

A Ty, Prezesie konkurencyjnej dla PZK organizacji potrafisz czytać ze zrozumieniem Statut PZK?
    Czyj interes reprezentujesz, PZK czy SPDXC?
    eno

Abyś dalej nie pieprzył publicznie głupot o jakiejś konkurencyjnej organizacji, której mam zaszczyt być prezesem, przeczytaj sobie ze zrozumieniem słowa pisanego fragment naszego statutu:

2. Członkiem Stowarzyszenia SPDXC nie może być osoba, która działa lub, która działała na szkodę krótkofalarstwa, Polskiego Związku Krótkofalowców lub Stowarzyszenia SPDXC, jak również osoby wykluczone z grona członków Polskiego Związku Krótkofalowców za działanie na
szkodę PZK.

Poza tym, to nie komisja statutowa zawaliła sprawę nowelizacji statutu, lecz sami delegaci nie wyrazili zgody na zmiany i to oni podjęli decyzję, że czekamy kolejny rok i na kolejnym zjeździe dokona się zmian w minimalnym zakresie, tak aby spełnić minimalne wymagania ustawy PoS.
Miej pretensje, ale do delegatów, w tym do siebie.