wykaz osób zarejestrowanych w zapisach ewidencyjnych SB i innych służb....
update 5-06-2018
    SP2LIG pisze:

Bzdzisz jak zwykle, ośmieszając się kolejny raz. Widziałeś japońską klawiaturę na oczy ?????? Zapewne nigdy, tam są same krzaki.

Ponizej masz zdjecie klawiatury o ktorej pisalem. Na tle twojego bezmyslnego postu *jak zwykle zreszta* abys nie oskarzal mnie, ze znalazlem zdjecie w sieci. Polskie litery nie dzialaja poniewaz klawisz ALT nie dziala poprawnie jak w normalnej klawiaturze. Ta klawiatura zostala zdemontowana z japonskiej maszyny AOI firmy JUKI/SONY ktora serwisowalem.

Twoje wypowiedzi po raz kolejny utwierdzaja mnie w przekonaniu ze jestes wiekszym idiota niz sie mozna bylo spodziewac. Rozumiem Twoj bol wywolany tym watkiem ale nie musisz komentowac kazdej mojej wypowiedzi. Wez na wstrzymanie i nie bedziesz sie wiecej osmieszal. Mierzysz wszystkich swoja miara ktora jak widac jest za krotka do mozliwosci i doswiadczen innych na tym forum.

p.s. teraz tez z niej pisze, wiec nie ma polskich znakow.