Burzenin 2018
first call
    sq3mve pisze:

Witam

Szanowni organizatorzy, dla czego w rejestracji nie można podać znaku nasłuchowego?
    Jego wpisanie w pole "Znak" kończy się komunikatem: "Proszę wypełnić wzystkie pola!" (cytat ze strony).

Wybieramy się sporą grupką klubową i byłoby miło, gdyby dzieciaki na plakietce miały swój znak nasłuchowy...

P.S.
    Owych nasłuchowców już zarejestrowałem.
    Ich znaki podałem w polu "Uwagi i informacje dla organizatora:"

Zapewne nikomu nie chciało się pisać reguł dla kilkudziesięciu stosowanych sposobów zapisywania znaków nasłuchowych ,-)

Informuję, że to były ostatnie rejestracje do których przyporządkowany jest upominek i personalizowane identyfikatory.
Pozostali uczestnicy otrzymają zjazdowe ID wypisywane ręcznie.
UWAGA - brak rejestracji i identyfikatora jest dalece niewskazany (szczególnie ze względu na bezpieczeństwo oraz obecność dzieci i młodzieży) i w skrajnych przypadkach może prowadzić do prośby o opuszczenie terenu ośrodka, który jest terenem prywatnym.

wiem, że to strasznie brzmi, ale takie są zasady, więc proszę się rejestrować - to nic nie kosztuje.

MAc
mrn