Małogabarytowy zasilacz 12V/10A do zasilania wzmacniacza KF 40W na wyjazdach.
No fajnie, że się tak odzywacie, co do tego zasilacza, to zakupiłem tego malucha z ażurowa obudową, nie obawiam się o porażenie prądem, bo widomo do elektryczności trzeba z głową podchodzić, też jestem automatykiem i zaciski na wierzchu mi nie straszne tym bardziej, że można to prosto zabezpieczyć, choćby pokrywając silikonem po podłączeniu docelowych przewodów ma się rozumieć. Co do zasilacza od xboxa to duży klocek jest i dość ciężki, pamiętajcie, że to ma być zasilacz do QRP na wyjazdy z plecakiem, a masa około 250 gram to bajka, mniej się chyba nie da.
Osobną sprawą będzie sianie tego zasilacza ale to wyjdzie w praniu, w ostatni weekend podłączyłem KX3 do zasilacza od laptopa TOSHIBY, markowy sprzęt by się wydawało a na samym środku pasma 80 generował zakłócenia na 9S i więcej, na dodatek pływało to w zależności od obciążenia, że to był zasilacz to ma pewność, bo radio podpięte w tym samych warunkach do akumulatora generowało w tym miejscu pasma (plus/minus) ciszę a nie warkot.
Jak ten maluch do LED-ów się nie sprawdzi to będzie do LED-ów albo czego innego, cena jest tak niska, że nie jest problemem nieudany zakup.
Pozdrawiam


  PRZEJDŹ NA FORUM