Zawody IARU VHF R1 2018 Contest
Zawody IARU VHF 2018
Witam ponownie...
Temat odjeżdża, postanowiłem odnowić wpis i ponownie zaprosić do udziału w zawodach IARU VHF R1 2018 Contest, stacje Polskie (posiadające urządzenia do pracy na 2m i anteny nawet pionowe).
Mam zatem prośbę do kolegów, zachęcajcie i rozpowszechniajcie informację o z zawodach w swoich środowiskach (lokalne kanały FM-owe i inne). Warto spróbować, posłuchać, nie wszyscy muszą od razu zwyciężać a zdobywane doświadczenie i zabawa będzie procentować na przyszłość. Jest duża szansa na sprawdzenie swoich możliwości antenowo-sprzętowych i zaliczenia wielu nowych kwadratów. Gwarantuję, jak będziecie słyszeli naszą stację SN7L ze Śnieżki loc JO70UR to się dowołacie, przy odrobinie cierpliwości. Nadmienię, praca z tej wysokości, jest dla nas nie lada wyzwaniem, gdyż nie ma fabrycznych urządzeń, które oparły by się w tej lokalizacji bardzo silnym sygnałom (szczególnie w zawodach). My te i inne przeszkody staramy się pokonywać. Zapraszam wszystkich do choćby próby podjęcia łączności z nami w dni poprzedzające zawody. Jeżeli wszystko nam się uda, jest szansa że będziemy "hałasowali" ze Śnieżki już 2 dni przed zawodami, pod własnymi znakami łamanymi przez 6 w okolicy QRG 144300.
Dziękuję za przeczytanie mojego wpisu i jeszcze raz proszę o rozpropagowanie tej informacji w swoich środowiskach.
Wojtek
SP7HKK