wykaz osób zarejestrowanych w zapisach ewidencyjnych SB i innych służb....
update 5-06-2018
    Sarwil pisze:

Jeżeli wlepił dane osoby pasujacej pod Ciebie, bez wątpienia zostały naruszone Twoje dobra osobiste. Dostęp do teczek innych osób na wniosek prowadzenia pracy badawczej to chyba jedyna droga. W przypadku potwierdzenia jako poszkodowany tylko Ty bedziesz mógł zainicjowac ukrócenie procederu osiagania prywatnych celów pod predekstem pracy naukowej.

----------------
    Łukasz

Łukasz to nie jest tak, "naukowiec" nie dokleił danych osoby trzeciej figurującej w materiałach IPN jako TW a pasującej do mnie z imienia i nazwiska. Moich prawdziwych danych osobowych na tej liście nie ma. On moje oba znaki(aktualny i stary) dokleił w rubryce prawdziwego TW tj BG syna Leona(pozycja druga na liście). W ten prosty sposób stałem się publicznie TW. W związku z tym nikt z tych którzy zaczęli na mnie wylewać w tym wątku pomyje nie zadał sobie trudu żeby zastanowić się po moim dementi czy ten wpis(pozycja druga)na liście /paszkwilu jest prawdziwa. Tym bardziej że inni koledzy zaczęli negatywnie wypowiadać się o działalności "naukowca" ELD.
Owszem paru kolegom udało się dojść do mistyfikacji jaką z zimną krwią i totalnie świadomie zrobił "naukowiec" ELD, w jaki prosty sposób zrobił ze mnie TW.
Jak tylko odcyfrowali kłamstwo ELD natychmiast zostałem o tym powiadomiony i dużo z ich danych zgadzało się z tym co ja wiem.
Zobaczymy jaki będzie finał tej sprawy.