Aktywności radiowe na ISS

1. Dokładnie to jest lista mailowa ARISS Europa lecz od kilku lat realizowana już przez AMSAT Belgia.
2. W Polsce mamy od kilku lat potencjał na AMSAT Polska - ale ludzie wolą ze sobą konkurować, zamiast działać razem.
3. Dzięki za info o facebooku - nie mam konta wiec nie po prostu będziecie sami wyważali już otwarte drzwi. Polecam artykuły na ariss.pzk.org.pl o odbiorze SSTV dla początkujących. Może ktoś z Was chce zrobić coś oficjalnie dla promowania ARISS - jako wolontariusz? Skontaktujcie się ze mną i wówczas będziecie mili informacje z pierwszej drugiej ręki - pod warunkiem, że będziecie je oficjalnie po polsku prezentować na rzecz Polski, mi.n przez PZK, czy ariss.pzk.org.pl ....
tak jak to kiedyś robili Dominka, Dominik i wielu innych nie będących krótkofalowcami.
4. W Poniedziałek i we wtorek będą dwa wydarzenia ARISS w czasie których maja być trzy bezpośrednie łączności ARISS, dla uczniów z trzech szkół z niemiec. Info po polsku było w ostatnim komunikacie PZK.