DMR BM to porażka.
dlaczego tak jest i komentarz
  sp9acq pisze:

  Witajcie,

  no i zaraz po powitaniu pytanie: czy ktoś z szacownej sieci BM informował Was że wystąpiły poważne problemy we Włoszech?

  Nie?

  No nic dziwnego, technika zamiatania trudnych spraw pod dywan jest znana ludzkości od dawna.

  Ale do rzeczy.
  Otóż Kolega Giacomo IW7DZR był jednym z pierwszych donatorów i finansowo mocno wspierał powstanie BM.
  https://wiki.brandmeister.network/index.php/Donations
  Jak widać jest na pierwszym miejscu wśród osób dotujących.
  Nota bene na liście nie widzę tam osób które tak bardzo popierają BM w SP. hłe hłe

  I wyobraźcie sobie że stało się tak, że oni mają tam dużą ilość przemienników o mega zasięgu co powoduje że zwrócono się do Kol. Giacomo o blokowanie niektórych TG ze względu na chaos który się przy takich przemiennikach pojawił bo niektórzy Włosi wykonywali private calls(prywatne rozmowy-wywołania zakazane we Włoszech).

  Ten poradził że dozwolone jest blokowanie przez sysopów przemienników ruchu i prywatnych wywołań i dał im pełne prawa a główni admini BM, mówiąc kolokwialnie i brutalnie, go wypieprzyli z BrandMeistera.

  Jak tak, to proszę ja Was się cieszę, że korzystam z Fusion oraz z sieci Wires-X, która nie jest zależna od lokalnych kacyków i globalnych Adminów.
  wesołyKażda sieć będzie taka, jak jej użytkownicy. A że DMR ma potencjał, jest tani, łatwo 'wejść' w sieć z własnym HS, to i przekrój użytkowników jakby bardziej urozmaicony.

Czy uważasz, że gdyby w SP private call były zakazane, to niezależnie od systemu wszyscy by się podporządkowali?  PRZEJDŹ NA FORUM