Firma TME zniżyła loty ( może to wakacyjna obsługa ? )
[quote=Bombel]
  SP5MXF pisze:

   Bombel pisze:

   No jeżeli osoba prowadząca biznes jak to mówisz od 2000r tak się użala nad taką pierdołą to przepraszam bardzo. Więcej już się nie wypowiem bo...to forum dla krótkofalowców a ja stety bądź niestety znaku nie posiadam. Życze udanego rozwiazania problemu.Pozdrawiam NR037.AMEN


  Dzięki że już się nie wypowiadasz bo te wypowiedzi są prowokacyjne, już drugi raz napisałeś że się użalam, powinieneś czytać ze zrozumieniem a to jak widać słabo ci wychodzi, napisałem wyraźnie, że aby rozwiązać problem nadpłaciłem i kupiłem dodatkowo gniazda które to okazały się tylko oprawką jak i wtyki więc zamówiłem u innego dystrybutora i problem rozwiązałem. Skoro rozwiązałem problem ponosząc dodatkowe koszty to gdzie tu użalanie, ja jedynie napisałem że obecnie firma TME działa jakby na innych obrotach, opisałem swoje doświadczenia ale użalania tu nie wykazałem, jedynie zdecydowane pogorszenie kompetencji pracowników TME. Ja tu nie opisywałem mojego problemu tylko problem firmy TME. W taki sposób kilku klientów już stracili a przynajmniej dwóch. Jak już komuś odpowiadasz, to odnoś się do problemu a nie baw się w psychologa i nie zgaduj czy ktoś się użala czy nie bo to nie jest przedmiotem dyskusji, przedmiotem dyskusji jest profesjonalizm lub jego brak pracowników firmy TME. Pisząc że ktoś się użala nad pierdołą ewidentnie prowokujesz próbując poniżyć, to zwykłe trolowanie na które ja nie mam ochoty. Proszę anonimowych użytkowników, nie mających znaku krótkofalarskiego, o nie zabieranie głosu w dyskusji w wątku który ja założyłem i nie urządzanie wycieczek osobistych na temat mojego stanu emocjonalnego, tak że Bombel nie wiem kto cię skrzywdził ale na pewno nie ja więc nie odgrywaj się na mnie, znajdź sobie inną ofiarę której będzie dokuczał.

  Amen


NIkogo nie próbuje prowokować ani bawić się w psychologa chociaż nawiązujący do Psychologi kierunek skończyłem. Czytam tylko Twoje posty i niestety tak właśnie uważam. Dorosły człowiek a robi igły z takiej sprawy.Ok...nie chodzi o kase a o zasady. Mamy okres letni, ktoś wspomniał że są studenciaki i być może to prawda sami takich zatrudniamy na czas urlopowy. Ale także kolega wspomniał w którymś poście że za ostro naskoczyłeś na firmę TME razem z tytułem postu. ot.. to się nazywa atak.
Kolejna sprawa to że nie mogę tu pisać bo nie mam znaku.... czyli rozumiem że grono krókofalowców to grono zamknięte. Proszę wystosować odpowiednie pismo do administracji i osoby bez przynależności do okręgu nie powinny być rejestrowane na forum. Proste i bardzo skuteczne jak to wspomniałeś na takich troli jak ja.Czasami jak czytam takie posty jak Twoje to się ciesze że nie mam papierka. [/quote]

Jeszcze raz ci piszę że na nikogo nie naskoczyłem i nie robię żadnych igieł tylko opisałem sytuację jaka mnie spotkała w firmie TME sprowokowany innym postem na temat tej firmy, nie mogłem odpowiedzieć w tamtym wątku bo został zamknięty więc założyłem nwowy wątek ponieważ sprawa wydarzyła się kilka dni temu. Po prostu opisałem sytuację. Ty natomiast odpowiadając na mojego posta powinieneś się skupić na temacie dyskusji a nie robić wycieczki osobiste: czy ja jestem dorosły czy robię widły z igły, czy się użalam nad sobą itd. To nie jest przedmiotem dyskusji, to zwykłe trolowanie. Skoro masz konto na tym forum to znaczy że administrator oraz moderatorzy dopuszczają taką możliwość żebyś się tu wypowiadał, ja natomiast jestem krótkofalowcem, posiadam swój znak i na tej podstawie można zidentyfikować kim jestem, a kto to jest Bombel ? nikt nie wie, dla mnie jesteś prowokatorem i trolem więc ja z takimi ludźmi nie chcę dyskutować i marnować swojego czasu.
Ja osobiście nie życzę sobie żeby osoby nie będące krótkofalowcami odpowiadały na moje posty na tym forum, ponieważ to jest forum krótkofalowców a nie forum onetu. Gdybym chciał dyskutować z każdym to napisał bym ten post na onecie czy na elektrodzie, ja nigdzie tam nie napisałem ponieważ nie życzę sobie dyskusji z anonimowymi trolami, chcę rozmawiać z uczciwymi osobami nie wstydzącymi się kim są. Znak krótkofalarski jednoznacznie identyfikuje dyskutanta. Więc możesz się wypowiadać ale nie rób tego w moim kierunku ponieważ nie życzę sobie z tobą rozmawiać ani z żadnymi anonimami nie mającymi znaku. Swoje posty kieruję wyłącznie do osób które nie wstydzą się kim są i są zarejestrowane pod własnym znakiem na forum, dla mnie to jest element transparentności i uczciwości. Łatwo robić z kogoś idiotę chowając się za jakimś "bomblem". Tak że może się wypowiadać, ale do mnie nie rób tego więcej, ponieważ nie po to rejestrowałem się na forum jawnym przeznaczonym dla uczciwych ludzi żeby trolować z anonimem, z dość ciekawego wątku zrobiło się szambo.


  PRZEJDŹ NA FORUM