Firma TME zniżyła loty ( może to wakacyjna obsługa ? )
  SP5MXF pisze:

   sp2hfh pisze:

   Styki są wymienione jako artykuły powiązane:

   https://www.tme.eu/html/PL/wtyki-serii-el-raster-45mm-jst/ramka_15966_PL_pelny.html

   Można tam wejść jako "Opis katalogowy : szczegóły"


  Ale ja nie szukałem żadnych powiązanych artykułów, ja chciałem kupić wtyk, tak jak w opisie a żadne artykuły powiązane nie były mi potrzebne.

  Teraz to już łatwo dawać takie rady jak wiemy jaka jest sytuacja i czego dotyczy problem ale w momencie zakupu nie jeden się oszuka, w tej chwili wiem tak samo jak kolega jak kupić to tak żeby było kompletne ale opis tego nie sugeruje.
  Po za tym w artykułach powiązanych pojawiły się te piny po moich interwencjach, więc w dniu zakupu jako materiały powiązane były tylko gniazda które kupiłem na wszelki wypadek.


To nie jest moja sprawa, ale proszę Cię.... robisz z igły widły i się użalasz.Stało się trudno, w poprzednich postach wspomniałeś że inna firma ma wszystko opisane to moje pytanie, czemu nie kupiłeś tam gdzie jest jasno opisane?
Albo ja jestem jakiś niedorozwinięty albo nie mam pojęcia. Oglądam 100x tą stronkę i przecież jak BYK widać że to jest sama obudowa plastikowa. Jeżeli pod wpływem emocji kupujesz, bez przeglądania "podobnych" wtyczek złączek czy innych dupereli to jesteś sam sobie winny.
Kliknałem podobne i wyskoczyły mi inne wtyki na których widać ewidentnie blaszki czy bolczyki więc nie wpieraj tutaj że zdjęcie z dupy zrobione. NIe chce ich bronić ale mam wrażenie że to tylko zaczepka w kierunku ETM i użalanie się na forum.
NIe znamy całej historii ani korespondencji więc możemy się tylko domyślać.
Przeglądam z czystej ciekawości okienka z wyborami opcji i też jak BYK jest takie okienko z "bez styków" która na pewno się Tobie wyświetliła.
Jeżeli mam wątpliwości co do przedmiotu to są opcje zapytań.


  PRZEJDŹ NA FORUM