wykaz osób zarejestrowanych w zapisach ewidencyjnych SB i innych służb....
update 5-06-2018
    sp3eld pisze:
    ......... nie będę odpowiadał na żadne zaczepki tych, co są na "mojej" liście, nawet jeśli udają niewinnych i łżą, że czekają na akta z IPN.
    Ja ich teczki widziałem.

    Krzysztof, SP3ELD
Jedyną grozą to są Twoje totalnie chore brednie. Skan mojego dowodu osobistego który sobie zażyczyłeś to będziesz oglądał jak wieprzek swoje ucho.
Twoje "pseudonaukowe" wypociny dot mojej osoby są tyle warte co i Ty jesteś wart, czyli totalne zero. To Ty łżesz że np. moją teczkę widziałeś. Wielkie g.... obchodzą mnie inni których nazwiska umieściłeś na swoim paszkwilu, na mojej osobie to sobie te pseudonaukowe kły połamiesz. Inni może współpracowali jak nie, to co napisałeś o mnie to zrobiłeś to na zamówienie, bez jakiejkolwiek podkładki z IPN negującą moją osobę.

Jak śmiesz tu jeszcze głupoty wypisywać, jaką Ty masz wiarygodność ?????? Wystarczająco negatywnie na Twój temat można znaleźć i poczytać w sieci.

Jak do tej pory tylko ja jeden protestuje przeciwko świństwu które zrobiłeś mi osobiści, więc wzywam Ciebie do umieszczenia tu na tym forum wszelkich Twoich pseudonaukowych informacji dotyczących mojej osoby. Zrozumiałeś, wzywam Ciebie.
Ja właśnie czekam na akta z IPN. Widziałeś mój wniosek w tej sprawie ??????
_____________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM