CB QSL
    SP8LBK pisze:

    ........Nie porównuj pracy lokalnego QSL Managera, który na pamięć zna prawie wszystkie "swoje" znaki, a tym bardziej jak to kiedyś bywało, bo to bezpowrotna historia.
    Bałagan jaki obecnie mamy, możemy zawdzięczać pewnemu domorosłemu "prawnikowi" spod Warszawy i nikomu więcej.
    Trzeba się raczej cieszyć, że karty dochodzą i to w miarę szybko i sukcesywnie.
Tak masz rację, to jest bezpowrotna historia, można sobie zaśpiewać "to były piękne dni".
Osobiście jak i wielu innych kolegów z OT 09 kart QSL nie otrzymuję od przeszło połowy roku tylko dlatego że oddziałowy QSL menadżer lub osoby z zarządu mają w głębokim poważaniu dostarczenie rzeczonych kart na comiesięczne oddziałowe spotkanie które odbywa się użyczonym nam lokalu przez Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych w Gdyni co przez wiele lat wszystkim członkom OT 09 bardzo pasowało(za poprzednich zarządów OT).
Wybór aktualnego zarządu w OT 09 był/jest totalnym strzałem PB w płot, jest to najgorszy zarząd od czasu kiedy jestem członkiem OT 09, czyli od ok 15 lat. OT 09 który był kiedyś bardzo prężnym OT za prezesowania kol Zbyszka SP2AVE (SK) na dzień dzisiejszy jest chyba a może na pewno totalnie na końcu wszystkich OT w SP. Jeszcze trochę a OT 09 przestanie istnieć, na comiesięczne zebrania nikt z zarządu nie przychodzi a jak ktoś przyjdzie to nic nie przekazuje bo nie ma żadnej wiedzy, w związku z tym członkowie w/w OT również zaniechali przychodzenia.
Kogo mamy winić za ten totalny bajzel w OT 09: PZK, ZG, może PB albo pobliskiego proboszcza.
Winni są ludzie którzy może chcieli ale z czasem totalnie na bank wszystko olali.
Inne OT są za daleko żeby do nich wstąpić i w ten sposób korzystać z normalnej dystrybucji kart QSL. Nic innego nam nie pozostanie jak wystąpić z PZK, bo nawet nie mamy obrotu kartami a składki co roku płacimy.
Wielokrotne a kysz.
_________________
Greg SP2LIG

P.S Dojazd do biura OT (czynne jeden dzień w tygodniu, kilka godzin)które znajduje się w bocznej dzielnicy Gdańska indywidualnie nie wchodzi w grę ze względów np. logistycznych, czasowych i innych tu nie wymienionych. Wielu kolegów jest w podeszłym wieku.


  PRZEJDŹ NA FORUM