ex SP9MZE fakty i mity
    SP7UDB pisze:

No to proszę, odblokowałem bejana. Szkoda tylko, że taki nick dziwny.
    Ale proszę, mam nadzieję, że nie trzeba go będzie zaraz blokować ,)

Dziękuję ADMINISTRATOROWI za odblokowanie.

Kiedyś napisałem posta o pewnej treści. Można go znaleźć tu:

po czym zostałem momentalnie zablokowany.
Jasną rzeczą jest fakt iż, większość radioamatorów wie z czym ma związek to, co się obecnie dzieje na Sądecczyźnie.
Myślę, że teraz będzie okazja aby sobie na FORUM publicznym to wyjaśnić - bo tylko tak można tą sprawę załatwić.
- (nie na jakiś prywatnych spotkaniach w cztery osoby)
Ja to zrobię. Wyjaśnię to w przyszłym tygodniu. Wrócimy do korzeni całej tej sprawy. Nadmienię, że w tym co napiszę nie będę używał znaków ani imion.
Wszyscy wiedzą, że zgoda buduje a niezgoda rujnuje.

Dlatego ZAPAMIĘTAJCIE dzisiejszą date! Niech zapamiętają ją Ci którzy mnie pomawiali i wieszali na mnie psy.
Niech tą datę zapamiętają krótkofalowcy, co do których stawałem w obronie i nie pozwoliłem na to, aby się ich poniewierało.
Kiedyś jeden z "SP9RNSu" powiedział, że to już za daleko poszło i nic się nie da z tym zrobić - ale nigdy nie mówi się nigdy.
Osobiście Wam nie wierzę i nie mam zaufania do krótkofalowców.
Doskonale wiem, że robiąc dobrą minę do złej gry (tak jak niektórzy z Was to potrafią robić) nic dobrego z tego nie będzie.
Was jest więcej i ja zawsze zostanę przez Was zaszczuty. Dlatego to tylko od Was zależy jak to się dalej potoczy.

Teraz albo się pozabijamy, albo będziemy ze sobą normalnie rozmawiać - wyjaśnimy pewne rzeczy,
zakończymy pewien zły etap, zapomnimy o tym co było złe i zaczniemy inne - LEPSZE życie. Ja osobiście za bardzo na to nie liczę.

Dzisiaj "powąchałem" zapachu prawdziwego eteru i co się okazało, MOŻEMY ze sobą normalnie rozmawiać - sam w to nie uwierzyłam "CUD"
- Szkoda tylko że mój znak tak poraża i niektórzy nie mają ochoty odpowiedzieć albo udają, że nie słyszą.

Kończąc na chwilę obecną nadmieniam, że wszyscy robili źle. Ponosiły nas nerwy i jak wściekłe psy skakaliśmy sobie do gardeł.
Dlatego jak ktokolwiek z Was, w odpowiedzi na to co ja teraz napisałem, będzie chciał napisać coś, czego nie przemyśli - niech się dobrze nad tym zastanowi.

Jeszcze raz wielkie dzięki ADMINISTRATOROWI za odblokowanie i myślę, że możemy sobie prosto w oczy spojrzeć i mnie nie zablokuje.

Może na razie czule się nie pozdrawiajmy. W każdym razie - niech będzie 73.

Podziękowania dla SP9TPL za działania, dzięki którym zostałem odblokowany na SP7PKI

Odezwę się jeszcze.
Były SP9MZE obecny SP9KCB.