Dzień Dziecka 2018
Tomku SP5XO,
dziękuję za Twoje cenne przemyślenia, które są bliskie moim spontanicznym propozycjom nocnym.
Mam małą wątpliwość, co do Twego zdania:
Możemy te zawody robić częściej lecz od tego nie przybędzie chęci ani pomysłów do wyjścia poza krąg stałych klubowiczów i przyciągnięcia młodzieży.
Mi bardziej chodziło, aby dać szansę częściej niż raz w roku tym młodym, którzy już doświadczyli radości pracy w zawodach DD 2018. My podobnie jak sygnalizował to tu na forum klub SP9PDF szukamy korespondentów dla dzieci i młodzieży, by mogli sobie porozmawiać, poznać się, wymienić doświadczeniem.
Piszemy do klubów, które wiemy, że mają młodych i jakoś prawie nic z tego nie wychodzi, bo w czwartki 17.00-19.00 kiedy jest nasz dzień klubowy, to albo są zawody (zajęte pasmo 80 m), albo nikogo z młodych nie ma.

Wiem, to jest kłopot nie tylko nasz i nie tylko w Polsce.
W PRF macie sobotnie, smaczne spotkania jajeczne połączone z PGA. ,-)
I chyba w nowym roku szkolnym o tej sobocie też pomyślimy - jak nas szkoła jeszcze zostawi.

Czy przy częstszej okazji do pracy w zawodach dedykowanych dzieciom i młodzieży nie zaproszą oni swoich rówieśników do klubu, a seniorzy nie zaproszą dzieci lub wnuków? Nie mamy takiej pewności.
To trzeba by sprawdzić. Dać im szanse - tak jak w tym dowcipie z kupieniem losu w Totolotka. bardzo szczęśliwy
Przypuszczam, że byłoby więcej i sygnalizowali to niektórzy w tym wątku. Przyczyny?
Kolidujący z innymi zajęciami termin 1.06, warunki pogodowo-propagające i propozycja terminu jesiennego...
U nas dwóch chłopaków w ostatniej chwili nie przyszło, bo nagle rodzice im powiedzieli, że mają inne plany wyjazdowe poza Rzeszowem.
Po sukcesie Piotrak i Kamila sytuacja może się zmienić tylko - czemu czekać aż do 1.06.2019? poruszony zakręcony